Cildiniz için 7 şahane gün Pond's


Cildiniz için 7 şahane gün
Pond's
Güzelliğiniz için 7 günlük plan : Güzel bir ten, her kadının sahip olmak istediği en kıymetli bir hazinedir. Siz de bu hedefe az bir bakımla ulaşabilirsiniz. Hemen bugün pond's un sizler için yarattığı bu güzellik planına başlayınız.
7 gün içinde gençlik ve tazelikle parlayan bir teniniz olacaktır...
Eğer 30 yaşına gelmediyseniz : Cold krem kullanınız. Dünyada en çok satılan makyaj temizleme kremidir. Her akşam tatbik edeceğiniz bu kremi, cildiniz üzerindeki bütün pislikleri ve makyaj kalıntılarını izale eder, derinizi gençleştirir.
Vanishing krem kullanınız : Yağsız bir gündelik yüz kremidir. Makyajınız için ideal bir zemin meydana getirerek bütün gün boyunca taze bir cilt ve mat bir rengi muhafaza etmenizi garanti eder.
Eğer 30 yaşını geçtiniz ise : Cold krem kullanınız : Taze ve temiz bir cilt temizliğinin temeli günlük makyajınızın temizlenmesine önem vermektir. Hafif bir şekilde ovularak tatbik edilen cold krem deriye derinliğine nüfuz eder, cildinizi temizleyip canlılık verir.
Dry skin krem kullanınız : Kuru ciltler için besleyici bir gece kremidir. İhtiva ettiği ideal maddeler sayesinde cilt tarafından kısa zamanda emilir ve canlılık veren hayatiyet kazandırır. Cildi kuvvetlendirir ve yumuşatır...1965