Richard Burton, Elizabeth Taylor'a dünyanın en pahalı kürkünü aldı...


DEDİKODU BİTTİ, AYRILMA YOK !
Richard Burton, Elizabeth Taylor'a dünyanın en pahalı kürkünü aldı...

Zaman zaman saadetlerini gölgeleyen çeşitli dedikodulara ve üst üste gelen hastalıklara rağmen Taylor - Burton çiftinin yaşadıkları balayı 6 yıldır devam ediyor. Liz'i daima pahalı hediye yağmuruna tutan Richard Burton ona dünyaları verse yinede az olacağına inanıyor...1970 

Herkesin ayrılmalarını beklediği bir sırada Richard Burton'un menekşe gözlü eşi Liz Taylor'a 2 milyon liralık bir vizon manto hediye etmesi dedikoducuların nefesini kesti.
Evet, söylentilere göre Liz ile Burton'un kurduğu 6 yıllık yuvanın suyu kaynamıştı. Dedikodu çarkının döndüğü, herkesin papatya falına bakar gibi "bugün, yarın ayrılıyorlar..." diye saydığı sırada Liz ameliyat geçirdi. Richard bu süre içinde karısının başının ucundan ayrılmadı. Ve o kurtulur kurtulmaz sevgili eşine Kojah derisinden dünyanın belkide en pahalı vizon kürkünü aldı. Kanada'da yetişen Kojah adlı bu küçük hayvanın tekinin derisi 40 bin liraya satılıyordu ve 42 hayvandan ancak bir manto çıkıyordu.
Richard'ın 6 yıldan beri bitmeyen bir balayı hayatı sürdürdüğü eşine bugün kraliçelere yaraşan bir kürk alması Burton'un vekilini öfkeden çıldırttı. Burton iyi idi, hoştu ama Liz'in uğruna paralarını döküp saçıyordu. Daha öncede Liz'e tam yedi buçuk milyon Türk liralık mücevher hediye etmişti. Bu gidişin sonu olamazdı.
Burton avukatının çıkışmasını gülümseyerek dinledi. Sonra sakin sakin :
- Benim karımı dünyanın en pahalı hediyesi de, en ucuz aynı derecede sevindirir...Liz'e dünyaları versem azdır... Dedi...