YALNIZ PAN AMERICAN ALMANYA'ya Dev Jetlerle Servis Yapar !


YALNIZ PAN AMERICAN
ALMANYA'YA Dev Jetlerle Servis Yapar !
... Ve böylece sizin daha fazla rahat etmenizi sağlar. PanAm ayrıca 3 bakımdan Almanya'ya yapacağınız yolculuğun daha kolay, daha dinlendirici ve daha tatminkar geçmesini mümkün kılar :

DAHA MÜSAİT İMKANLAR :  Süratli PanAm jetleri her gün Frankfurt'a ve haftada 4 defa Münih'e sefer yapmakta... yalnız PanAm öğle üzeri Almanya'ya müteveccihen hareket ederek Münih'e direkt ve Frankfurt'a uçak değiştirmeden uçabilmek kolaylığını sağlamakta... ve yalnız PanAm, İstanbul'dan Almanya'ya kıtalar arası servislerde çalışan dev jetlerle servis yapmaktadır. Aynı dev jetlerle Viyana'ya da gidebilirsiniz.
ŞAHANE SERVİS : PanAm dost ve cömertçe servisi ile ün salmıştır. İster birinci mevki President special ile, ister turist mevki Rainbow ile seyahat ediniz Paris'in Maxim's lokantasının nefis yemeklerini yersiniz. PanAm sessizlik, sükunet, sürat ve konfor için her şeyin azamisini size temin eder.
DAHA FAZLA HUZUR : Diğer hava yolu şirketlerine kıyasla Pan American, bir milyon milden fazla uçuş yapmış daha fazla pilota, dünya turu seferi yapmış daha fazla yolcuya ve okyanus aşırı servis yapan daha fazla jet uçağına sahiptir. PanAm ile uçtuğunuz zaman bütün yol boyunca dünyanın en tecrübeli hava yolu şirketiyle uçmanın sağladığı paha biçilmez ilave avantajdan istifade edersiniz.

Dünyanın En Tecrübeli Hava Yolları ile uçarak Tecrübenin Sağladığı Paha biçilmez Avantajdan istifade ediniz.
(1962)