Brigitte Bardot & Patrick Gilles


UZATMALI SEVGİLİLER
Brigitte Bardot iki yıla yakın bir zamandır kendisinden altı yaş küçük  olan yakışıklı sevgilisi Patrick Gilles'i hiç yanından ayırmıyor.

BRIGITTE BARDOT MİNİ'DE ISRAR EDİYOR !
Erkek esmer ve uzun boyluydu, kapı gibi diye tabir edilen iri yarı ve geniş omuzlu. Kadınsa çıtı pıtı bir sarışındı. Erkeğine yetişebilmek için parmaklarının ucunda seker gibi yürüyor, uzandığı zaman kısanın kısası eteğinin altından iç çamaşırının kıvrımları görünüyordu. Yoldan geçenler mini etekli sarışının geniş kenarlı şapkanın gölgelediği yüzüne bakınca onu tanımakta güçlük çekmediler. Brigitte idi bu yanındaki de genç sevgilisi Patrick.
Bütün dünya maksi ve midiye yönelirken demek Brigitte hala minide ısrar ediyordu. Biri cesaretini toplayıp yanlarına yaklaştı.
- Siz, dedi. Miniden vazgeçmemişsiniz . Etraftakiler "hah" kıyamet kopacak diye tetikte bekliyordu. Oysa hepsi B.B.'nin kahkahasını duyunca çok şaşırdı.
- İnsana daha demokrat bir görünüm kazandırdığı için mini giyiyorum. dedi B.B. ve hatta bu yüzden arabamı da sattım. Eski püsküydü ama Rolls Royce'tu. Gören kral arabası sanıyordu.
Ama Brigitte idi bu, düpedüz uyduruyordu. Rolls Royce'unu satmıştı gerçi fakat yerine 300.000 lira değerinde bir Aston Martin almıştı. Demokrat görünüşlü mini eteklerine ödediği parada 5.000 liradan başlamaktaydı...1970