"I LOVE AMERICA" dedi ve şimdide Amerika JUVET'i seviyor...


"I LOVE AMERICA" dedi ve şimdide Amerika JUVET'i seviyor...
"Amerikayı seviyorum" İsviçreli olup Fransa'da yaşayan ve ünlü olan Patrick Juvet'in son albümünün adı. Amerikayı seviyorum 1978'de tam 1.200.000 sattı ve şimdide Amerika Juvet'i seviyor. Patrick aslında son albümünü Amerika'da hazırladı ve oraya yerleşmeye karar verdi. 
Patrick yaşamak için neden New York'u seçtiğini şöyle açıklıyor : "Çalışmalarımı New York'ta gerçekleştiriyorum. Çünkü batı yakası Kaliforniya ve Los Angeles harika yerler ama ciddi bir çalışma yapmak için fazla güneşli ve güzel yerler..."
"I love America" ile Yenidünya kapılarını İsviçreli, sarışın uzun boylu sanatçıya açtı. Yıldızların bol bulunduğu bir dünyada adını duyarma zor olmasına rağmen Patrick başarı alanında kendine bir yol buldu. Şimdi New York gibi birçok yetenekli kişinin yolunu kaybettiği yerde Patrick kendini evinde kadar rahat çalışmalarını sürdürüyor. Şov dünyasının önde gelen kişileri de gözlerini ona çevirdi. 1979 yılı iyi başlıyor Patrick için. Önümüzdeki ay Avrupalı sanatçı ilk sınavını Amerika diskoteklerinde verecek ve bir turneye çıkacak.
Sinema Bilmecesi :
Diskoteklerde vereceği resitalleri nedeniyle Patrick uzun süre geceleri yaşayacak. "Bunu yadırgayacağımı sanmıyorum, çünkü geceleri seviyorum. Yapıma ve yaptığım müziğe uygun düşüyor." diyor.
Sanatçının New York'ta tamamladığı yeni albüm ilkbaharda Avrupa'da piyasaya çıkacak. Her şey yolunda ama Patrick bir noktada kalacağa benzemiyor. Sinema ile de yakından ilgilendiği biliniyor. Ne var ki o konu açıldığında yalnız kendisi değil yakınları bile dut yemiş bülbüle dönüyor. Bir şeylerin hazırlandığına muhakkak gözüyle bakılıyor....1979