Prenses Margaret ve Antony Armstrong Jones'un düğünüMargaret yüz binlerce Londra'lının tezahüratı arasında kiliseye geliyor. 

Margaret yanında kendisini nikaha götüren eniştesi Prens Philip olduğu halde her tarafı cam olan saray arabasında.  

Margaret ve Antony'nin 900 senelik Westminster kilisesinde eşi görülmemiş şahane bir dekor içinde nikahları kıyılıyor. 

Margaret'in Düğünü : Artık nikah kıyılmıştır. Margaret ve Antony, İngiltere'nin en büyük ruhani reisi Canterbury baş piskoposunun birleştirdiği elleri birbirine bağlı olarak kilisenin kapısına doğru yürüyorlar. 

Düğünde Ne Giydiler : Fotoğraflarda soldan : Prenses Margaret şahane organze gelinliği, tacı ve duvağıyla; Kraliçe Elizabeth tercih ettiği turkuaz renkteki ceket ve elbisesiyle, Ana kraliçe kenarları vizonlu beyaz, altın lameli ceketi ve  yine beyazlı altınlı elbisesiyle,Margaret'in kuzeni prenses Alexandra açık yakalı saten elbisesiyle görülüyorlar. Sağdaki fotoğrafta ise Antony'nin annesi kontes bütün elbisesini kaplayan şahane bir tül içinde görülmektedir. 
Margaret ve Antony bir konfeti yağmuru altında kendilerini balayı seyahatine götürecek olan yata gidiyorlar. Biraz sonra muazzam Britannia yatı içinde Mr. ve Mrs. Jones olduğu halde Karayip denizine açılacaktır....1960