Etrafınıza neşe veren bir kadın mısınız ?


ETRAFINIZA NEŞE VEREN BİR KADIN MISINIZ ?
Senenin 365 günü güler yüz gösteren insanlar pek azdır ve herkes tarafından aranılır. Siz de sevimliliği ve neşesiyle tanınmış ve sevilmiş bir tip misiniz ? Aşağıdaki testin suallerini cevaplandırıp bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz...
1- Dedikoduya kulak asmayıp kötü havadislere derhal inanmamayı mı doğru bulursunuz ?
2- Sabahları yataktan ekseriya keyifli mi kalkarsınız ?
3- Yabancı bir muhitte, seyahatte veya komşularınızla kolaylıkla samimiyet tesis edebilir misiniz ?
4- Rahatsız olduğunuz zamanlar durumunu daha hafif göstermeye çalışan ve bakımı kolay olan bir hasta mısınız ?
5- Evvelden hazırlanmış bir eğlence başkasının hatasıyla yapılamadığı taktirde gene güler yüz gösterebilir ve eğlenebilir misiniz ?
6- Arkadaşlarınız sizinle severek işbirliği yaparlar mı ?
7- Güç bir durumdan umumiyetle kolaylıkla sıyrılabiliyor musunuz ?
8- Birisiyle buluşacağınız zaman beklediğiniz kimse yarım saat veya daha da fazla gecikirse her şeye rağmen gene gülümseyebiliyor ve kendisine geldiği için memnun olduğunuzu söyleyebiliyor musunuz ?
9- Tanıdığınız veya arkadaşınız olmayan kimseler size içlerini dökerler mi ?
10- Başladığınız bir iş başarıyla sona ermezse, tereddüt etmeden yeni bir işe, kendi görüşünüzle "muhakkak muvaffak olacağınız" bir işe girişebiliyor musunuz ?
Yukarıdaki suallerin altısından fazlasına evet diye cevap verebiliyorsanız, sizi tebrik ederiz. Siz neşe saçan, mevcudiyetiyle herkesin içini ferahlatan ve bütün tanıdıklarınız tarafından arkadaşlığına kıymet verilen bir tipsiniz.
Evet cevabınız beşten daha az ise, suratı asık, kasvetli tiplerden sayılırsınız. Size biraz daha güler yüzlü olmayı ve dünyayı kara görmemenizi tavsiye ederiz...1962 Hayat Dergisi.