Connie Francis & George Hamilton


Perdedeki Partneri : Connie Francis vakit bulduğu zaman Hollywood'lu prodüktörlerin tekliflerini de yerine getirmekten geri kalmıyor. Sevimli yıldız resimde çağımızın fırtınalı gençlerini anlatan "çocukların bulunduğu yerde (Where the boys are)" filmindeki partneri George Hamilton ile beraber görülmektedir. 

New Jersey eyaletinin Newark adlı ufak bir şehrinde oturan İtalyan muhaciri George Franconera ele avuca sığmaz sevimli kızı Concetta'nın daha iki yaşında iken radyoda dinlediği şarkıları kendi kendine tekrarlamaya çalıştığını görünce şaşkına döner. "Bu çocuk büyüyünce olsa olsa şarkıcı olur" demekten kendini alamadı.  Fakat önceleri eşi Ida'ya ve dostlarına şaka niyetine söylediği bu sözlere kendisi de inanmaya başlayacak küçük kızının müzik sevgisini arttırmak için ona İtalya seyahatinden getirdiği ufak bir akordeon'la eski İtalyan melodileri çalacaktı. Concetta babasından dinlediği şarkıları tekrar ede ede büyüdü ve okul çağına geldi. Güzel sesiyle öğretmenlerin ilgisini çekti.  
Televizyon programlarına meraklı George Franconera'nın kızına duyduğu hayranlık gün geçtikçe artmaktaydı. Ve bir gün kızını bir çocuk programına götürmek üzere New York'a götürdü. Programın yöneticisine kızının 13 yaşında olmasına rağmen çok yetenekli olduğunu ve çok güzel akordeon çaldığını belirtti. Ertesi gün programın yöneticisi Mr.Scheck Concetta'yı programına çıkardı ve sonrasında programın kadrolu elemanı haline geldi...1962 Ses Dergisi.