Joseph Armagh'ın Meçhul Sevgilisi...


Joseph Armagh'ın Meçhul Sevgilisi...
Kaptanlar ve Krallar dizisinin Joseph Armagh'ı Richard Jordan'ın bir süreden beri eski rol arkadaşı Blair Brown ile aşk yaşadığı biliniyordu. Bir yıl önce eşi Kathleen Widdoes'den boşanan aktörün yeni sevgilisiyle evlenmesinin gün meselesi olduğu belirtilirken aktörün hayatına 15 yaşında bir genç kızın girmesi herkesi şaşırttı. Richard Jordan "Nina" diye tanıttığı küçük sarışını yanından bir dakika bile ayırmıyor, onun bir dediğini iki etmemeye özen gösteriyor.
Ekranların Joseph Armagh'ı bir anda yeni bir Kazanova kişiliğine bürünüvermişti. Dedikodular ayyuka çıkınca 42 yaşındaki sanatçı hayatındaki genç kızın kimliğini açıklamak zorunda kaldı. Nina aktörün kızıydı. Yılın büyük bir kısmını annesinin yanında geçiren Nina tatil döneminde babasıyla özlem gideriyordu.
Özel yaşantısını meraklı gözlerden gizlemeye özen gösteren aktör bir kız çocuğu olduğunu gizlemeyi başarmıştı. Ancak 9 ay süren bir ayrılıktan sonra biricik kızına yeniden kavuşması aktöre prensiplerini unutturmuş ve fotoğrafçılara kızıyla sarmaş dolaş poz vermede sakınca görmemişti. Ancak kızına sevgilisi yakıştırması aktörü sinirlendirdi...1980