1957 Soho Karnavalı.Karnaval : Soho bayramında şarap kraliçesi seçimi, garsonlar yarışı, kadın garsonlar güzellik müsabakası, bikinili kızların karnaval yürüyüşü gibi eğlencelerden sonra şarap kraliçesi şerefine doldurulan koca kupayı kaldırarak dansı açar. Bu bikinili karnaval yürüyüşü ve danstan maksat en güzel bacaklı kızı seçmektir.  En üstte kraliçenin şarap kupasının dolduruluş anı, üst fotoğrafta ise danstan bir sahne görülüyor. Bayramdan sonra Londra'lılar evlerine dönerlerken Soho tehlikeli gecelerinden birine daha başlar. 

Geçit : Türlü türlü eğlencelerin yer aldığı Soho bayramında gösterilere başta bando olmak üzere bir geçit töreni ile başlanır. Soho sokakları bu eğlenceleri görmeye gelenlerle dolar. Londra'daki ecnebiler de bu kalabalığa karışır. Bu sene üçüncü defadır ki Soho bayramı yapılmaktadır. Gaye bu gece alemine turistleri oyalayacak yeni bir veçhe vermektir. 

Yarış : Soho'nun en adisinden en lüksüne kadar rakip çetelerin gizli mücadelesine sahne olan meşhur barlarından sonra en büyük hususiyeti de lokantalardır. Burada Kıbrıslı Türklerin şiş kebaplı, cacıklı lokantasından, pilavın çubuklar ile yendiği Çin lokantasına kadar her milletin mutfağını bulmak mümkündür. Soho bayramında bunun için bir şarap kraliçesi seçilir ve garsonlar arasında yarış yapılır. En üstte şarap kraliçesi ve bu fotoğrafta yarışan garsonlar görülmektedir...1957