Raquel Welch'in aynalı yatak odası


Aynalı sığınak : Raquel Welch kısa bir süre öncesine kadar yatak odasında rahatsız edilmeden rahat rahat dinlenebiliyordu. Ama fotoğrafçılar yatak odasında resmini çekmek isteyince durum değişti.
Raquel Welch ancak burada rahat ediyor !
Sinemada şöhrete kavuşmak iyi ve güzel ama çoğu zaman da şöhretin bedeli pek ağır oluyor. Sinema tarihi bunun acı örnekleriyle dolu. Şu sıralarda ise Raquel Welch kısa zamanda elde ettiği şöhretin bedelini ağır bir şekilde ödemekle meşgul.
Amerikan sinemasının son seks bombası hayranlarından ve filmcilerden uzakta şöyle bir kaç saat geçirebilmek için nereye gideceğini, ne yapacağını bilemiyor. Genç yıldız için ziyafetler, gala geceleri, hatta sokağa çıkıp şöyle bir hava almak bile cehennem azabı oluyor.
"Bu dünya bana zindan oldu diyebilirim. Rahat edebildiğim tek yer evimin yatak odası. Ancak burada aradığım huzuru ve sükuneti bulabiliyorum. Tabii fotoğrafçılar illa yatak odamda fotoğraf çekmek isterlerse o zaman kendime yeni bir sığınak aramam gerekecek..."
Gerçekten de fotoğrafçılar Raquel Welch'in aynalı yatak odasında fotoğraf çekmeyi akıllarına koymuşlardı. Yıldızın ağzından girip burnundan çıktılar ve sonunda yatak odasında fotoğraf çekmek için izni kopardılar. Şimdi Raquel kendine yeni bir sığınak aramak zorunda...1975