Görkemli ve Fonksiyonel mimari


Görkemli ve Fonksiyonel mimari
Abide sitesi
Daireler yerleşme ve yaşama rahatlığınızı sağlayacak biçimde inşa edilmektedir. Size modern çağın konut mimarisindeki son aşamaları en fonksiyonel biçimde getirmektedir. İnşaatın bazı teknik noktalarını açıklayacak olursak :
Katlar arası ses tecridi sağlanacak, ısıtma merkezi sistemle yapılacak ve fuel-oil kullanılacaktır. Hidrofor tesisatı sayesinde daimi sıcak-soğuk su temin edilecektir. Binalarda kombine tv anteni, her dairede harici telefon hattı vardır.
Ayrıca : Merkezi otomatik telefon santrali ile site ve apartman içerisinde direkt bağlantı kurulacak, site dışı telefon konuşmaları da santral aracılığıyla yapılabilecektir. Salonlar parke döşeme, antrede vitray, portmanto, yatak odalarında marley döşeme ve gömme dolaplar, mutfakta suni mermer yer döşemesi, kurutmalı eviye, dolap ve raflar bulunacak ve mutfak çöp bacası ile ana çöp deposuna bağlanacaktır. Banyolarda ise renkli fayans ve takım banyo yanı sıra döşemeler karo seramik olacaktır.
A tipi bloklar :
11 kat, betonarme karkas
Bitim tarihi : Aralık 1977 Her katta 6 daire, çift asansör.
A 1 Tipi : 100 m2 (normal kat)
Salon : 26-27,5 m2, Yatak odası : 14 m2, Yatak odası : 11 m2, Yatak odası : 7 m2, Mutfak : 6-6,5 m2, Banyo : 4,5 m2
Abide Sitesi "Her yere yakın"
Yaşat A.Ş. Sürekli sergi ve pazarlama bürosu :
Şişli- Kuştepe bağlantı yolu, Kuştepe lisesi yanı - İstanbul
Gelecek hafta bu sayfada "Yaşat A.Ş." Abide sitesi dairelerinin diğer tipleri hakkında ayrıntılı bilgi bulacaksınız. Pazarlama bürosu cumartesi-pazar ve bayramlar dahil her gün 08.30-19.30 arası hizmetinizdedir.
Abide Sitesi bir "Yaşat A.Ş." yapıtıdır...1975