Elizabeth Arden Sizleri yeni çıkan müstahzarlarıyla cilt problemlerinizden kurtarıyor.


Elizabeth Arden
Sizleri yeni çıkan müstahzarlarıyla cilt problemlerinizden kurtarıyor.
SPECIAL ASTRINGENT Yağlı ve yaşlı ciltlere, gevşek hatlara, sarkık gerdanlara tavsiye olunur. Spesyal astenjan dokuları sertleştirir. 40 yaşını aşan bütün hanımların mutlak bir ihtiyacıdır.
VELVA SMOOTH LOTION Yumuşatıcı, teskin edici velva smut losyon bütün cilt tiplerine tavsiye edilir. Hassas, kirli veya tahriş olmuş bütün ciltlere faydalıdır.
EIGHT HOUR CREAM Kesiklere, tahriş olmuş ciltlere, çatlak derilere, güneş yanıklarına, soğuktan çatlamış dudak ve yanaklara 8 saat içinde derhal icap eden faydayı temin eder.Her evde bulunması gereken fevkalade bir müstahzardır.
BLEACHINE CREAM Yüzdeki çilleri, koyu lekeleri soldurup kaybettiren ideal bir kremdir. Boyun, kol ve ellere de sürülebilir. Yarım saat müddetince tesir etmesini bekleyip akabinde velva cream, orange cream veya eight hour cream ile takviye edilmelidir.
MOISTURE OIL Sarkık ve gevşek ciltlerin düzelmesini temin eder. Yüz ve boyundaki kırışıklıklara tatbik edilen moisture oil cildin üst tabakasını gevşetir adale yağının nüfuzunu kolaylaştırır, alt tabakayı sertleştirir. Böylece gerilen ciltte çizgi ve kırışıklıklar kendiliğinden kaybolur.
İsviçre elizabeth arden güzellik salonlarından diplomalı cilt ve makyaj uzmanlarımızın gösteri programı aşağıdadır...
(1966)