İdeal Göğüslere Malik Olmak İçin.


İDEAL GÖĞÜSLERE MALİK (SAHİP) OLMAK İÇİN
Beş kadından üçü göğüslerinin yapısından memnun değildir. Kendilerine bu kusuru düzeltmeleri için de hemen cerrahiden, neşterden bahsederler.Oysa bunlar son derece nazik ve tehlikeli müdahalelerdir.
Japonya'dan son gelen haberler kadınların Tokyolu Profesör Sakuzava'nın metodu ile üç hafta içinde göğüslerini ideal ve güzel bir hale getirebilmelerinin mümkün olduğunu gösteriyor. Şöyle ki :
Her sabah ve akşam göğüslerinize 38 derece sıcak suyla bir banyo yapın. Bu banyonun suyu özel bir terkipte olacaktır. 100 gram pirinç ve bir avuç naneyi önce bir çeyrek saat su içinde kaynatacaksınız. Sonra bunu süzüp banyo suyuna ilave edeceksiniz. Banyo 10 dakika sürecektir. Banyoyu göğüslerinize serin su serperek tamamlayacaksınız.
Sakuzava, pirinçteki glüsidin ve nanedeki kokulu hassaların göğüslerin cildini sıkılaştırdığını ve göğüsleri tutan kasları tavsiye ettiğini ispat etmiştir. Akşam banyosundan sonra göğüslerinize eşit miktarda zeytin yağı ve mısır özü yağı ile hazırlanmış bir karışımla masaj yapacaksınız. Yağlı karışımı önce bir pamukla göğüslerinize sürün. Sonra alttan avuçlarınızın içine alarak yukarı doğru ağır ağır masaja başlayın. Bu masaj 5 dakika sürmelidir.
Yağ, göğüslerin cildine iyice girmelidir. Zeytin yağındaki A ve mısır yağındaki E vitaminleri, en düşük göğüsleri bile dikleştirecek niteliktedir. Göğüslerinizin aşırı derecede gelişmiş olduğunu sanıyorsanız, daha sonra iyotlu bir krem sürün. 5 dakika sonra bunu da pamukla silin.
Haftada iki gece göğüslerinizi akşamları bütün gece muhafaza edeceğiniz bir kremle örtün. Sakuzava'nın hazırladığı bu krem pirinç ve ananastan yapılmaktadır. Bu krem kanın dolaşımını kolaylaştıracaktır.
Ertesi sabah normal olarak göğüs banyonuzu yaparak bu kremi çıkarın. Göğüslerinizdeki değişikliği siz de fark edecekseniz. Profesör Sakuzava, alınan gıdaların da göğüs güzelliği üzerinde büyük tesiri olduğunu ileri sürmektedir. Mesela soya göğüslerin yuvarlaklığını muhafaza etmesi için son derece faydalıdır. Yemeğinizi ona göre seçin...1964 Hayat Dergisi.