Müstakbel Koca Adayı Testi.


MÜSTAKBEL KOCANIZIN MESLEĞİ KARAKTERİNİZİN AYNASI OLABİLİR...
Her genç kızın hayalinde ideal bir erkek tipi vardır. Bu tipin idealleşmesinde mesleğin de büyük rolü vardır. Bazı kızlar doktorla evlenmez istemez. Kimi de zengin bir fabrikatörü veya usta bir pilotu tercih eder. Aşağıdaki küçük test müstakbel kocanız için tercih edeceğiniz mesleğe göre ne karakterde bir eş olacağınız hakkında size bir fikir verecektir...1964
MİMAR : Artistik istidadınız, pratik kabiliyetinizle baş başa yürüyor. Fikir olgunluğunuzu her vesile ile ortaya koymak isteyenlerden değilsiniz. Değişiklikten çok hoşlanıyorsunuz. Yeniliklere çabucak intibak edebilirsiniz.
MÜHENDİS : Biraz çekingen, fakat çok hassas bir insansınız. Kuvvetli iradesiyle sizi hakimiyeti altına alacak ve himaye edecek bir erkek arıyorsunuz. Sizi seven insana sonsuz fedakarlık yapabilirsiniz. Sanata düşkünsünüz.
AVUKAT : İhtiraslı, enerjik, tez canlısınız. Size eşlik edecek erkeğin gösterişli ve mevki sahibi olmasını tercih edersiniz. Birçok işlerde kendi çıkarınızı aramak temayülündesiniz. Kimseye fazla fedakar davranmak istemezsiniz.
DİPLOMAT : En büyük gayeniz, yüksek sosyete hayatı yaşamak ! Böyle bir hayata erişmek için her türlü mahareti gösterecek kabiliyetiniz de var. Biraz şekil düşkünüsünüz. Aşağınızdaki kimselere karşı sert davranırsınız.

ARTİST : Görünüşte dağınık, intizamsız, sıkıya girmek istemeyen bir karakteriniz var. Bohem hayatını seviyorsunuz. Ama aslında hiç de öyle değilsiniz. Programlı çalışmadan hoşlanacak, becerikli, eşinize hükmedecek tiptesiniz.
FABRİKATÖR : İstikbal için daima endişe duyanlardansınız. Yarını ihtiyatlı karşılamak itiyadındasınız. Başkalarına karşı şahsiyetinizi de göstermekte fayda umuyorsunuz. Zihninizi fazla yormaktan her zaman kaçınırsınız.
DOKTOR : Romantik olduğunuz kadar sabırlı ve fedakar bir insansınız. Müstakbel eşinize her sahada yardımcı olmaya hazırsınız. Müşkülleri her zaman mantığınızla halletmek istersiniz. Hislerinize biraz mağlup oluyorsunuz.
GAZETECİ : Fevkalade mütecessis, aynı zamanda hayalperestsiniz. Hayatınızın daima hareketli ve maceralı geçmesini arzu ediyorsunuz. Seçkin şahsiyetlerle dostluklar kurmak sizi çok memnun eder. Eşinizi kıskanmazsınız.

PROFESÖR : Sistemli bir çalışmadan hoşlanırsınız. Hiçbir ihtirasınız yoktur. Birkaç dostunuzun yakınlığı sizi tatmin eder. Aileniz içinde sakin ve sade bir hayat sizi tatmin edebilir. Şefkatli bir anne olabilecek tipsiniz.
KUYUMCU : Biraz titizsiniz. Etrafınızda güzelliğinize hayran bir topluluğun bulunmasından zevk alırsınız. Başka ihtiraslarınız yoktur. Eşinizin size hükmetmesinden hoşlanırsınız. Ama sonsuz sadakat beklersiniz. Fedakarsınız.
ŞAMPİYON : Gösterişli erkeklere zaafınız vardır. Yeknesak hayattan hiç hoşlanmazsınız. Seyahati seversiniz. İyi muhitlerde seçkin insanlarla tanışmaktan hoşlanırsınız. Çabuk kırılırsınız. Biraz kincisiniz. Giyimi seviyorsunuz.
PİLOT : Cesur, romantik, sadık, idealist ve sebatkarsınız. Birçok meziyetlere birden sahipsiniz. Sakin bir tabiatınız var. Fazla hareketli olmayan bir hayatı tercih edersiniz. Çok küçük bir meşgale sizi oyalayabilir. Evinizi seversiniz... 1964 Hayat Dergisi.