MARTINE CAROL EVLENDİ !


MARTINE CAROL EVLENDİ !
Martine Carol 3. izdivacını geçenlerde Haiti'de yaptı. Kendisini 1,5 yıla yakın bir zaman ihtimamla tedavi etmiş doktoru André Rouveix'i hayat arkadaşlığına kabul etmesi doğrusu dedikodu aleminde sürpriz yaratmadı. Birbirlerini tanıdıktan sonra sevgileri artan Carol-Rouveix çifti Haiti'de birlikte mesut ve kaygısız günler yaşamışlardı. Carol yıpratıcı meslek hayatından yorulan sinirlerini dinlendirmek üzere gittiği Haiti'de eski neşesini ve canlılığını tekrar kazanırken his hayatındaki boşluğu bu vesile ile doldurmuş oldu. Üstte;
Martine ve André nikahtan sonra Porte-Au Prince'in belediye reisi tebrik edip Martine'i Port-Au Prince'in fahri hemşehrisi ilan etmiştir.

Haiti, Martine'ye hayatın tadını yeniden tattıran ve eski neşesini tekrar kazandıran bir yeryüzü cenneti. 1,5 yıl evvel Paris'ten buraya kaçarken sinir buhranları geçiriyordu. Şimdi gayet sıhhatli.  

Martine Carol sinirlerini dinlendirmek üzere Haiti'ye gittiği zaman doktor Rouveix'in kendisi ile yakından ilgilenmesi karşısında çok memnun olmuştu. Dedikoducular bu ilginin kısa zamanda bir aşk hikayesine inkılap edeceğinden emin görünüyorlardı. Haiti'de evlenen Martine Carol, eşi André Rouveix ile birlikte bugünlerde Paris'e dönecektir.
Martine Carol yandaki resimde 2. kocası Christian Jaque ile beraber görülmektedir. Fotoğraf 2 yıl önce evlerinin yüzme havuzunda çekilmiştir. Martine ve Christian Jaque o zamanlar gayet mesut görünüyorlardı. Onların boşanacaklarını tahmin etmek pek güçtü...1959