Limasollu Naci GRAPHO ENGLISH.


Limasollu Naci GRAPHO ENGLISH
Türkiye'nin en tecrübeli MEKTUPLA EĞİTİM MERKEZİ

AYŞE BÖRÜ (Sekreter - İstanbul) : Grapho - English sayesinde İngilizce öğrenerek kendime bir istikbal temin ettim.
CELAL ŞENSOY (Tüccar - Malatya) : GRAPHO - ENGLISH'in mektupla Almanca dersleri sayesinde ticari mektuplarımı kendi kendime yapabilmekteyim.
VAROL YAZGAN (Yedek subay öğretmen - Söğüt / Bilecik) : Harika metot GRAPHO - ENGLISH sayesinde mektupla aldığım derslerle kısa zamanda tercümeler yapabilmeye başladım.
TEZER ERCİVELEK (Edebiyat fakültesi - İstanbul) : 1961'de Erenköy kız lisesinde ikmale kaldım. GRAPHO - ENGLISH sayesinde hem sınıf geçtim hem de İngiliz filolojisine giriş imtihanını kazandım.
GÜLNAR SAKLI (Brooklyn - New York) : Bir kelime bilmeden başlayıp GRAPHO - ENGLISH metoduyla 1 yılda öğrendiğim İNGİLİZCE sayesinde burada High School'a rahatça devam edebiliyorum.
T. EMANUİLİDİS (Telsiz operatörü - Isparta) : GRAPHO - ENGLISH sayesinde öğrendiğim İngilizce ve Fransızca sayesinde mesleğimde başarılar kazanmaktayım.

Türkiye'nin her yerinde binlerce öğrencimiz gibi sizde boş vakitlerinizde mektupla İNGİLİZCE - ALMANCA - FRANSIZCA ve MUHASEBE öğrenmek için ücretsiz broşür isteyiniz. Sıraselviler caddesi 50 Taksim
Ayrıca İstanbul'da oturanlara İNGİLİZCE ve DAKTİLO
BATI DİLLERİ DERSHANESİ
(1964)